Vmoto

Modeļi

Vmoto CUmini

Tiem, kuri vēlas izklaidēties un ērti pārvietoties pa pilsētas ielām. Lielākās šī mopēda priekšrocības ir palielināta braukšanas attālums un ergonomiska sēdus pozīcija.

Vmoto CUx

Vmoto CUx, ekoloģisks motorolleris aktīvam dzīvesveidam. CUx darbina 1,3 kW Bosch dzinējs, kas nodrošina vieglu griezes momentu un jaudu stilīgam un pārliecinātam braucienam pilsētā.

Vmoto CPx

Vmoto CPx, ekoloģisks motorolleris aktīvam dzīvesveidam. CPx darbina jaudīgs dzinējs, un ar divām baterijām jūs varat nobraukt līdz 180 km.

Vmoto TSx

Izbaudiet zaļās mobilitātes nākotni, izmantojot TSx. Motocikla rāmis, modernais stils un trīs dažādi pārnesumi ir tas, kas rada TSx dinamiku.

Vmoto TCmax

Vmoto TC Max apvieno gludu stilu ar modernu izskatu. Augstas klases un jaudīgs motors ir ievietots veidotā, vieglajā un stilīgi bagātā korpusā.

Vmoto TS Hunter

Vmoto TS Hunter sportiskās līnijas atklāj sporta motocikla būtību un ir lieliski piemērots pavadīšanai jūsu darba vai skolas gaitās, kā arī lieliskajai nakts dzīvei.

Vmoto Stash

Agresīvais streetfighter stila elektriskais motocikls STASH. Atklāj elektrisko motociklu STASH, kas pārspēj visas cerības. Pa pusei motocikls, pa pusei motorolleris. Tā ir elektromobilitātes augstākā evolūcijas forma. STASH paver iespējas jaunam dzīves, kustības un domāšanas veidam!

Vmoto Stash blue

Vmoto OFF-R

Izbaudi bezceļu braucienu pieredzi pilnā jaudā ar elektrisko motociklu OFF-R, kas ir viens no jaunākajiem locekļiem VMOTO Dirt Bike saimē. Paredzēts jauna līmeņa pieredzei un izaicinājumiem Tavos izklaides un sporta braucienos, netraucējot apkārtējai videi un kaimiņiem!

Vmoto ON-R

Kompakts, viegls, ar unikālu dizainu un, protams, 100% elektrisks: ON-R ir jaunākais VMOTO klāsta papildinājums un būs lieliski jaunākai auditorijai. Elektriskais ON-R gan ceļiem, gan bezceļiem ir elektriskā inovācija: progresīvs, jauns, daudzpusīgs.