Super Soco B.U.J.

Biežāk uzdotie
jautājumi

Kāpēc Super Soco?

“Super Soco” ir ekoloģiski, jo neizdala izplūdes gāzes, kā benzīna vai dīzeļmotori. Ekspluatācijas izmaksas, salīdzinot ar benzīna motocikliem, ir ļoti mazas, jo, lai arī pirkšanas cena ir aptuveni tāda pati kā līdzvērtīgam benzīna motociklam, elektrība maksā daudz mazāk par benzīnu, nav jāmaksā ceļa nodoklis, ir lētākas apdrošināšanas polises un bezmaksas autostāvvietas. Parasta elektrības kontaktligzda ir viss, kas ir nepieciešams mūsu motocikla uzlādei.

Cik maksā?

Šobrīd elektroenerģija maksā aptuveni no 0,09 līdz 0,17 centiem par kWh, atkarībā no jūsu elektroenerģijas piegādātāja. Tas nozīmē, ka ar “Super Soco” elektrisko motociklu tērēsiet aptuveni 30–60 centus uz 100 kilometriem.

Cik tālu varu aizbraukt ar vienu uzlādi?

Motorollera / motocikla nobrauktais attālums ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā ceļa stāvoklis, reljefs, temperatūra, vadītāja svars un spiediens riepās. “Super Soco” akumulatoru sortiments ir norādīts atsevišķu modeļu lapās. TS, TSx un TC ir iespējams izmantot divus akumulatorus.

Cik ilgs ir akumulatora kalpošanas mūžs?

Saskaņā ar “Super Soco” datiem, ja ievērosiet ieteikumus akumulatora uzlādei un uzglabāšanai, nodrošināsiet optimālu akumulatora kalpošanas laiku, akumulatoriem pēc 3 gadiem būs saglabājušies 80 % no to sākotnējās ietilpības. Ja jūsu akumulators līdz šim laikam zaudē vairāk nekā 20 % ietilpības, saskaņā ar garantijas nosacījumiem mēs to nomainīsim bez maksas.

Cik laika aizņem akumulatora uzlāde?

Uzlādes laiks ir atkarīgs no akumulatora izlādes un atšķiras atkarībā no modeļa – konkrētu uzlādes laiku varat atrast modeļa aprakstā.

Kāda kategorija ir nepieciešama, lai vadītu Super Soco motorolleru / motociklu?

L1e – AM no 14 gadu vecuma, jānokārto teorijas un praktiskais eksāmens CSDD.

AM kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai apmācība autoskolā nav obligāta, šo transportlīdzekļu vadīšanai nepieciešamās zināšanas un iemaņas var apgūt pašmācības ceļā.

Transportlīdzekļa vadītājam, kuram ir tiesības vadīt A, B, C1, D1, C vai D kategorijas transportlīdzekļus, Latvijā atļauts vadīt arī AM kategorijas transportlīdzekļus.

Ieskats vadīšanas eksāmenā: https://www.csdd.lv/motocikla-vaditaja-aplieciba-a/ieskats-vadisanas-eksamena

L3e – A1 no 16 gadu vecuma, jānokārto teorijas un praktiskais eksāmens CSDD.

A1 kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai apmācība autoskolā nav obligāta, šo transportlīdzekļu vadīšanai nepieciešamās zināšanas un iemaņas var apgūt pašmācības ceļā.

Transportlīdzekļa vadītājam, kuram ir tiesības vadīt A, B, C1, D1, C vai D kategorijas transportlīdzekļus, Latvijā atļauts vadīt arī A1 kategorijas transportlīdzekļus.

Ieskats vadīšanas eksāmenā: https://www.csdd.lv/motocikla-vaditaja-aplieciba-a/ieskats-vadisanas-eksamena

Vai ir nepieciešama reģistrācija, apdrošināšana?

Jā, L1e un L3e ir nepieciešama reģistrācija (reģistrējot jaunu modeli, tehniskā apskate tiek piešķirta uz 3 gadiem). Nepieciešama arī apdrošināšana.

Kādi ir garantijas nosacījumi?

“Super Soco” garantija aptver detaļu remontu un nomaiņu, parastas ekspluatācijas gadījumā. Garantija akumulatoram ir 3 gadi vai 50 000 km atkarībā no tā, kas iestājas pirmais. Pretējā gadījumā tie ir divi gadi.